• ISIC průkazy

Získej svůj ISIC průkaz – Klíč k výhodám pro studenty!

ISICJsi studentem naší školy? Pak neváhej a pořiď si ISIC průkaz!

ISIC (International Student Identity Card) je jediný mezinárodně uznávaný doklad, který potvrzuje status studenta střední, vyšší odborné nebo vysoké školy. Tento průkaz vydává světová organizace ISIC Association pod záštitou UNESCO, což zaručuje jeho celosvětovou platnost a prestiž.

Proč si pořídit ISIC?

• Mezinárodní uznání: ISIC je platný ve 130 zemích světa, což ti otevírá dveře k více než 130 000 slevám a výhodám. V České republice můžeš využít přes 2 400 slev, například ve veřejné dopravě, obchodech, restauracích a na kulturní akce.
      • Slevy na dopravu: S ISICem získáš slevy na MHD v krajských městech a na téměř 300 autobusových linkách v ČR i železnici.
      • Cestovní pojištění a telefonní tarify: Speciální nabídky, jako je celoroční cestovní pojištění od UNIQA nebo studentské telefonní tarify, jsou dalším důvodem, proč si ISIC pořídit.
      • Slevy na zážitky: Od nákupů přes vstupné na festivaly až po permanentky v lyžařských areálech – s ISICem šetříš na všem!

Navíc můžeš svůj ISIC průkaz používat i elektronicky přímo v mobilu, takže plastovou kartu nemusíš nosit neustále s sebou.

Jaká je cena?

• Prvotní pořízení: 350 Kč (platnost na 1 školní rok).
      • Prodloužení: 250 Kč na další školní rok (běžná cena v distribuci je 400 Kč ročně).

Máš zájem?

Pro více informací nebo pro získání průkazu kontaktuj pana Luboše Haince v kabinetu výpočetní techniky, suterén hlavní budovy.

• VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem, Špindlerova 690, příspěvková organizace
      • Špindlerova třída 690