• 26srp
          • Zákaz parkování na pozemku školy

Z důvodu výstavby nové tělocvičny je pro všechny studenty s okamžitou platností zakázáno parkování na pozemku školy. Toto opatření je nezbytné pro zajištění bezpečnosti během stavebních prací a pro bezproblémový průběh výstavby.

Prosíme vás, abyste využili alternativní možnosti parkování v okolí školy.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

• 16srp
        • 06srp
          • Nový školní rok

Rádi bychom vás přivítali na našich nových webových stránkách a představili vám nový školní informační systém.

Od 1. září 2024 přecházíme z Bakalářů na EduPage. Věříme, že se s novým systémem rychle seznámíme a že EduPage bude pro všechny užitečnou podporou.

• 30srp
          • Rozvrhy hodin

Vážení studenti a rodiče,

rádi bychom vás informovali, že rozvrhy pro nový školní rok jsou již zpřístupněny na našich webových stránkách. Můžete si je prohlédnout v sekci “Rozvrhy”

Prosíme, abyste si své rozvrhy pečlivě prostudovali a včas si zorganizovali své školní povinnosti. Pokud byste narazili na jakékoli nesrovnalosti nebo měli dotazy, neváhejte se obrátit na své třídní učitele nebo vedení školy.

Děkujeme a přejeme vám úspěšný start do nového školního roku!

Pro jednotlivé třídy je zpřístupněn rozvrh hodin

• VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem, Špindlerova 690, příspěvková organizace
        • Špindlerova třída 690